Restauracja Sphinx

Based on 4 reviews

Add photos
Sphinx za 50% dla studentów
W ramach Promocji jeden student, raz dziennie, otrzymuje możliwość skorzystania z 50% rabatu przy zakupie jednego dania z grupy „Pozycje Kultowe" lub z grupy „Pizze". Promocja ważna jest od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia restauracji oraz w soboty i w niedziele do godź. 13:00. Promocja ważna jest do 30 czerwca 2011r.
7 years, 3 months ago

Restauracja Sphinx to ciekawa propozycja na rynku restauracji w Polsce. Porcje jakie oferuje firma są dość obfite, więc nie sposób wyjść stamtąd głodnym. Obsługa jest bardzo miła, choć czasem zdarzają się drobne wpadki spowodowane natłokiem pracy kelnerów. Sphinx cieszy się ... Categories: Restaurants 
Ostrobramska 75C
04-175 Warszawa
(22) 611-77-16
sphinx.pl

Reviews

 • Anonim
  0
  4 years, 11 months ago

  First of all...who cares about the dust on your desk....my was too many piles on it to ever be considered a good spot for atynhing - much less a Lego model AND a photo op! I am considering trying a more unit study approach next year....it accidentally happens now that little ones are listening in and answering questions about what bigger ones are studying. We are planning World history next year as we have done US history this year. THe thing I am looking forward to the most are the cooking parts!

 • Karol "qwertych" Okrasa
  0
  6 years ago

  Nieświeże potrawy i brudna kuchnia są częścią naszego designu

 • Marika "mariczka" Chrobocińska
  170
  6 years, 4 months ago

  Sphinx to marka obecna na rynku od 15lat.W całej Polsce rozwinęła sieć ponad stu restauracji i jest bardzo popularna i lubiana wśród klientów i miłośników wspaniałej kuchni.W swoim menu oferuję oryginalną Shoarmę,szeroki wybór steków,świeże ryby,wyborne sałaty,pyszne makarony i słodkie desery. Sphinx to restauracja wielowymiarowa możemy do niej iść na romantyczną kolację z partnerem,ze znajomymi na piwo a także na obiad w gronie rodzinnym.Atutem lokalu jest uprzejma obsługa,klimatyczne wnętrze dzięki,któremu milo spędza się czas a także smaczne jedzenie.Godziny otwarcia:
  pn-sb: 10:00-21:00
  nd: 10:00-20:00

 • Tomasz "Uranos" Kaczanowski
  5
  7 years, 3 months ago

  Restauracja Sphinx to ciekawa propozycja na rynku restauracji w Polsce. Porcje jakie oferuje firma są dość obfite, więc nie sposób wyjść stamtąd głodnym. Obsługa jest bardzo miła, choć czasem zdarzają się drobne wpadki spowodowane natłokiem pracy kelnerów. Sphinx cieszy się dużą popularnością klientów. Menu jest atrakcyjne, znajdziemy tam dania główne, przystawki, desery, dobrą ofertę alkoholi. Sphinx istnieje już ponad 15 lat, w Polsce i za granicą działa ok 100 takich restauracji. W samej Warszawie znajdziemy Sphinxa też w Złotych Tarasach, Wola Parku, na Świętokrzyskiej czy na Nowym Świecie. Interesujący jest wystrój restauracji, który tworzy klimat w którym można się zrelaksować, zaprosić kogoś bliskiego i zjeść całkiem dobry obiad bądź kolacje, jak kto woli. Jedzenie w mieście, w podróży, stało się modne w dzisiejszej kulturze. Warto zajrzeć do Sphinxa w momencie jak istnieje konieczność posilenia się poza domem. Nie jest to co prawda restauracja wielogwiazdkowa, ale też nie jest to McDonald, w którym produkty nie nadają się do konsumpcji.

  Godziny otwarcia:
  pn-sb: 10:00-21:00
  nd: 10:00-20:00

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet